انحلال مدارس استعدادهای درخشان در خرم‌دره شایعه یا واقعیت

انحلال مدارس استعدادهای درخشان در خرم‌دره؛ از شایعه تا واقعیت

انحلال مدارس استعدادهای درخشان در خرم‌دره؛ از شایعه تا واقعیت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: هیچ مدرسه استعدادهای درخشانی در خرم‌دره منحل نشده است.

به گزارش سایت اخبار زنجان لعیا جعفری با تاکید بر ضرورت تنویر افکار عمومی و اطلاع‌رسانی درست به مردم در خصوص موضوع دبیرستان‌های استعدادهای درخشان، گفت: علی‌رغم تصمیم بر انحلال دبیرستان دوره دوم استعدادهای درخشان خرم‌دره در سال‌های گذشته، این اتفاق در سال تحصیلی جدید رخ نداده و مدارس کماکان در حال فعالیت هستند.

خانم جعفری تاکید کرد: دانش‌آموزان این مدارس در مهرماه امسال و آغاز سال تحصیلی جدید بدون هیچ مشکلی و مطابق روال سنوات قبل سر کلاس‌های خود خواهند بود و این موضوع با نظر مساعد و در جهت رفاه حال مردم خرم‌دره در اوایل سال لحاظ شده بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهرستان خرم‌دره ادامه داد: در خصوص دبیرستان‌های دوره اول متوسطه (راهنمایی) همان‌طور که در جلسات مختلف برای مسئولان امر توضیح داده شده، در اجرای سیاست‌های کلان آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر استانداردسازی آمار مدارس استعدادهای درخشان از سال ۹۵ به دلیل کسری جمعیت آماری دانش­‌آموزان پایه ششم شهرستان خرم‌دره، کلاس تشکیل نشده و دو سال از این موضوع سپری و مشکلی در این زمینه وجود نداشته است.

خانم جعفری تصریح کرد: تلاش در جهت ایجاد آرامش روانی و اجتماعی در جامعه با تصمیم‌گیری درست و اطلاع‌رسانی مناسب از همه دست‌اندرکاران آموزش و پرورش و سایر نهادهای اجتماعی در خرم‌دره مورد انتظار است.

جعفری یادآور شد: انتشار اخبار کذب مبنی بر انحلال مدارس تیزهوشان خرم‌دره با هر نوع نیت و هدفی محل اشکال و تعجب است، لذا آموزش و پرورش استان و شهرستان در جهت ایجاد فضای مطلوب آموزشی و تربیتی رو به رشد برای دانش‌‌آموزان با لحاظ استانداردهای آموزش و پرورش در حال خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود و جای هیچ نگرانی برای مردم شهیدپرور و دانش‌آموزان ساعی خرم‌دره نخواهد بود.
انتهای پیام /ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *