برگزاری جام باشگاه کتاب‌خوانی در زنجان

برگزاری جام باشگاه کتاب‌خوانی در زنجان

برگزاری جام باشگاه کتاب‌خوانی در زنجان

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای طرح جام باشگاه کتاب‌خوانی در زنجان خبر داد.

به گزارش سایت اخبار زنجان ابراهیم قاسمی با اشاره به اینکه طرح جام باشگاه کتابخوانی طی امروز و فردا برای کودکان و نوجوانان علاقمند به کتاب‌خوانی برگزار می‌شود، اظهار کرد: امسال، چهارمین دوره‌ طرح با همکاری معاونت امور فرهنگی و دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی وزارت ارشاد برگزار می‌شود.

ابراهیم قاسمی ادامه داد: تعدادی از کودکان و نوجوانانی که در جام باشگاه کتاب‌خوانی حضور می‌یابند تحت پوشش اداره‌کل بهزیستی هستند و مابقی از طریق اداره‌کل آموزش و پرورش، اداره‌کل امور کتابخانه‌ها و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور دارند.

قاسمی با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان در چهارمین دوره جام باشگاه کتاب‌خوانی در زنجان از هر هشت شهرستان حضور دارند، خاطرنشان کرد: جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی، عنوان طرحی پیشرو و پویا برای راه‌اندازی و فعال کردن باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در سراسر کشور بوده و حاصل مشاهده فعالیت کودکان و نوجوانان و رسیدن به شناختی از روش‌ها و علایق فردی و اجتماعی آنان است.
انتهای پیام /ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *