جایزه «کتاب شیخ اشراق» به سه نویسنده زنجانی اعطا شد

جایزه «کتاب شیخ اشراق» در دستان سه نویسنده زنجانی

جایزه «کتاب شیخ اشراق» در دستان سه نویسنده زنجانی

عضو هیئت ‌موسس انجمن دوست‌داران تاریخ و فرهنگ زنجان گفت: سه نویسنده موفق شدند که تندیس اولین دوره «جایزه کتاب شیخ اشراق» را از آن خود کنند.

به گزارش سایت اخبار زنجان هادی عباسی با اشاره به این‌که در حال حاضر، انجمن دوست‌داران تاریخ و فرهنگ زنجان که یکی از پرتعدادترین و فعال‌ترین سمن‌های استان است، اظهار کرد: هم‌زمان با روز بزرگداشت شیخ شهاب‌الدین سهروردی و روز زنجان، مراسم «جایزه کتاب شیخ اشراق» برگزار و از برگزیدگان تقدیر می‌شود.

عباسی ادامه داد: در قالب این مراسم، بیش از ۸۰ جلد از کتاب‌های منتشر شده طی سال گذشته با مضامین تاریخ، فرهنگ و هنر زنجان از جانب هیئت داوران مورد بررسی و واکاوی قرار گرفت و خوشبختانه سه کتاب موفق شد که تندیس و جایزه «کتاب شیخ اشراق» را از آن خود کند.

عباسی با تاکید بر این‌که اعضای هیئت ‌داوران، خبرگانی از دانشگاه زنجان، دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان هستند، افزود: در زمینه فلسفه شیخ اشراق و سهروردی نیز یکی از تالیفات سال ۹۷، شایسته تقدیر شده و تقدیرنامه هیئت‌ داوران اولین جایزه «کتاب شیخ اشراق» را دریافت خواهد کرد.

به گزارش سایت اخبار زنجان ، این مراسم روز سه‌شنبه ۸ مرداد از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سالن کتابخانه سهروردی زنجان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *