دومین بازارچه پاییز همدلی انجمن حمایت از بیماران کلیوی افتتاح شد

سجاد خدایی رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر در آیین افتتاح ” دومین بازارچه پاییز همدلی انجمن حمایت از بیماران کلیوی” ضمن تبریک روز سیزده آبان عنوان کرد: وجود انجمنها و خیریه ها از مفاخر شهر زنجان هستند.

🔸سجاد خدایی گفت: زنجان میزبان مهربان، شهر جشنواره ها وشهر خیرین لقب گرفته و استان زنجان به سبب موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد و ارتباط مرزی با ۷ استان پتانسیل بسیار خوبی برای تبدیل شدن به قطب درمانی را دارد و خیریه های فعال استان می توانند در این مورد فعالیت بالایی داشته باشند تا شهر شور و شعور حسینی پناهگاه سلامتی نیز باشد.

🔸خدایی افزود: بازاچه های خیریه این چنین که با خلاقیت جوانان خیر استان برگزار می شود اقدام ارزنده و زیبایی است و می تواند به معرفی خیریه ها و آشنایی شهروندان با فعالیت این انجمن ها و همچنین ایجاد اشتغال و ترویج نوع دوستی همراه باشد.

🔸رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان نیز در این آیین گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه علاوه برکمک به اشتغال و رونق اقتصادی شهر، گرم شدن تنور فعالیتهای سازمان فرهنگی است و افتخار میکنیم به اینکه با انجمن خیریه ای چون انجمن حمایت بیماران کلیوی مشارکت داریم.

🔸مریم شعبانی مشارکت در برگزاری اینچنین برنامه هایی را از وظایف سازمان فرهنگی دانست و افزود: اینکه این سازمان در حوزه ها فرهنگی هنری و ورزشی ورود یابد نه به عنوان متولی بلکه به عنوان مشارکت کننده از اهداف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری است.

🔸شعبانی با تقدیر از حمایت شورا و شهرداری و نگاه ویژه شهردار به مسائل اجتماعی گفت: ما معتقدیم اگر این زمینه فراهم نباشد امکان انجام فعالیت های فرهنگی ممکن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *