شاهد کاهش دمای استان زنجان خواهیم بود

دمای زنجان کاهش می‌یابد

دمای زنجان کاهش می‌یابد

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به کاهش دمای روی داده در استان گفت: این کاهش دما از اواسط هفته جاری محسوس‌تر خواهد شد.

به گزارش سایت اخبار زنجان حسین سلطانی وضعیت جوی امروز استان زنجان را صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر اعلام و اظهار کرد: این وضعیت جوی از بعد از ظهر با وزش باد همراه خواهد شد.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان تصریح کرد: سرعت وزش باد پیش‌بینی شده برای استان در برخی نقاط به ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت هم خواهد رسید.

حسین سلطانی به کاهش دما در اغلب نقاط استان زنجان اشاره کرد و افزود: پایداری جوی، پدیده قالب استان طی هفته جاری خواهد بود.

سلطانی از ثبت دمای ۱۳ درجه بالای صفر در گرماب به عنوان خنک‌ترین دما در سطح استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: بالاترین دمای این بازه زمانی با ۳۷ درجه بالای صفر از ماهنشان گزارش شده است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان نوسان دمایی شهر زنجان را طی روز گذشته ۲۱ درجه اعلام و تصریح کرد: زنجان در این بازه زمانی دمایی بین ۱۶ و ۳۷ درجه  بالای صفر را پشت سر گذاشته است.

سلطانی به دمای ۲۲ درجه بالای صفر زنجان در حال حاضر اشاره کرد و افزود: این دما در مقایسه با دمای روز گذشته در این ساعت دو درجه کاهش یافته است.

سلطانی از کاهش دما برای اواسط هفته جاری خبر داد و گفت: این کاهش دما حداقل پنج درجه پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *