شرکت بافت ورنگرزی پرسان درسلطانیه عملیات اجرایی خود را آغاز کرد

عملیات اجرایی شرکت بافت و رنگرزی پرسان در سلطانیه با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایران آغاز شد.

شرکت بافت ورنگرزی پرسان درسلطانیه عملیات اجرایی خود را آغاز کرد

به گزارش سایت خبرهای زنجان، چند پروژه از جمله عملیات اجرایی شرکت بافت و رنگرزی پرسان اولین واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سلطانیه با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایران آغاز شد.

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: با توجه به نسبت جمعیتی استان زنجان در کشور و مقایسه شاخص های صنعتی کشور با سهم این استان ، می توان نتیجه گرفت که ظرفیت و پتانسیل های توسعه صنعتی در زنجان وجود دارد.

. مهندس محسن صالحی گفت : سهم استان زنجان از لحاظ جمعیتی حدود ۳/۱ درصد کشور می باشد ، این در حالی است که با وجود ۱۶ شهرک و ناحیه صنعتی سهم استان در این زمینه ۱/۲ درصد است.

وی افزود : میزان واحدهای به بهره برداری رسیده در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور ۴۴ هزار واحد است که این میزان در استان زنجان ۹۶۵ واحد است که ۳/۲درصد سهم کشور را به خود اختصاص می دهد.

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۳ درصد صنایع مستقر در شهرک های صنعتی کشور ، صنایع کوچک هستند گفت : از ۴۴ هزار واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور ۳۹ هزار واحد جزء صنایع کوچک به شمار می روند.

بهره برداری از پست برق ۶۳ کیلوولت, مخابرات و مرکز کسب و کار شهرک صنعتی افق ابهر و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شریف ابهر از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این سفر یک روزه است.

شایان ذکر است صالحی نیا از چند واحد تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی استان زنجان نیز بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام/صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *