کیوسک نوبت دهی در درمانگاه شهدای خرمدره راه اندازی شد

در جهت رعایت عدالت و حقوق شهروندی کیوسک نوبت دهی در درمانگاه شهدای خرمدره راه اندازی شد.

کیوسک نوبت دهی در درمانگاه شهدای خرمدره راه اندازی شد

به گزارش سایت خبرهای زنجان، بمنظور رعایت عدالت در توزیع نوبت پزشکان به مراجعین ، کیوسک نوبت دهی حضوری در محل درمانگاه شهدای شهرستان خرمدره راه اندازی گردید.

دکتر میرزایی رئیس درمانگاه مذکور در این باره به خبرنگار تامین اظهار داشت کیوسک نوبت دهی مکانیزمی ست که با کمک آن می توان مدیریت هوشمند صفوف را انجام داد.

دکتر حسین میرزایی رئیس درمانگاه شهدای خرمدره با اشاره به مزایای راه اندازی این کیوسک گفت با کمک سیستم نوبت دهی تشکیل صف بصورت فیزیکی نبوده و تنها با صدور بلیط که توسط کیوسک نوبت دهی انجام می گیرد امکان پذیر میباشد.

وی در زمینه مزایای استفاده مراجعین از این کیوسک افزود در این روش فرد مراجعه کننده بلیط خود را از کیوسک نوبت دهی دریافت کرده و از تشکیل صف بصورت فیزیکی جلوگیری میگردد .

دکتر میرزایی تصریح کردبا استفاده از این دستگاه ، صف بندی سنتی نظیر هرج و مرج و بی نظمی از بین رفته و تنها با یک کیوسک نوبت دهی ، گرفتن نوبت حضوری برای بیماران در جهت رعایت حقوق شهروندی میسر می باشد.

این مقام مسئول به راه‌اندازي سيستم فراخوان بيمار نيز به عنوان اقدامي قابل توجه در راستاي اعتماد سازی و رفاه مردم و همچنین ارائه با كيفيت و بهتر خدمات به مراجعه‌كنندگان به مراكز درماني اشاره كرد و گفت: باهدف حذف منشي و جلوگيري از هدر رفت نيرو و منابع انساني، سيستم فراخوان بيمار نیز در این مرکز از خرداد ماه سالجاری راه‌اندازي شده و باعث رضایت خاطر مراجعین و بیماران گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *